Чи встигнуть до зими добудувати спортзал у школі на Рахівщині?

Чи добудують спортивний зал у школі села Ділове – питання номер один як для учнів, так і для педколективу.

 
Адже дерев’яні опори, які встановили за державні кошти,– мова йде про мільйон гривень субвенції, яка надійшла за сприяння народного депутат Василя Петьовки і вже освоєна, можуть не витримати зими. І тоді – гроші на вітер. А проблема у тому, що підрядник не може продовжувати роботи, хоч і матеріали закуплені, бо виділені кошти з фонду Регіонального розвитку досі не надійшли.

Ось ці дерев’яні балки – це основа майбутнього спортивного залу Діловецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що на Рахівщині. Поки сприятлива погода, майже півсотні учнів займаються фізкультурою на подвір’ї, або ж у пристосованій кімнаті.

Вчителі фізкультури кажуть, важко у таких умовах працювати. Але намагаються іти за програмою.

Приміщення школи, зведене ще за часів Австро-Угорщини, пристосоване до навчання у 1953 році, згодом добудоване, а спортзал облаштували з колишньої конюшні на цьому місці, де зараз ведеться будівництво нового. Проте десять років тому старий спортзал розібрали, бо визнали його аварійним.

Субвенційні кошти, які надійшли завдяки сприяння народного депутата Василя Петьовки у вересні, вже освоєні – настільки ми зараз бачимо, оскільки підрядник припинив роботи за браком коштів. Бо 2 з половиною мільйони гривень, виділені ще у липні 2018 року з фонду Регіонального розвитку, досі не надійшли.

Як учні, так і педколектив школи сподіваються вкотре на підтримку народного депутата Василя Петьовки, який вже направив відповідний депутатський запит до Прем’єра Гройсмана. У запиті йдеться про необхідність якнайшвидшого вирішення питання фінансування, адже у разі припинення робіт існує загроза того, що все, що було зроблено до цього часу, через відсутність фінансування пошкодиться негодою у осінньо-зимовий період.

(для перегляду відео в мобільній версії ukr.net – перейдіть на сайт, клікнувши на заголовок матеріалу)