На вулицях Великого Бичкова на Рахівщині з’явиться освітлення

Освітлити 5 вулиць планують у Великому Бичкові. Договори з підрядниками підписані, кошти перераховані, а електричні стовпи та інші необхідні матеріали вже закуплені та чекають на складі.
 
Проекти фінансуються за рахунок субвенції, яку вдалося отримати ще цього року завдяки народному депутату Василю Петьовці. Підрядні роботи обіцяють розпочати вже цього тижня і закінчити за місяць.

Ці дві перпендикулярні вулиці Польова та Архітектурна у селищі Великий Бичків – одні з наймолодших у населеному пункті. Свого часу електроопори тут встановили, аби провести зв’язок, проте до освітлення справа так і не дійшла. І нарешті тутешні, як то кажуть, дочекалися.

Проекти освітлення цих двох і ще 3 вулиць – Новоселицької, Василя Кузьмика та Селянської – вже виготовлені, з підрядниками підписані договори, навіть електроопори та інші матеріали закуплені і чекають на складі старту підрядних робіт. Варто додати, світильники встановлять енергоощадні, аби економити кошти на електроенергії.

Фінансуватимуться підрядні роботи за державні кошти. Субвенція надійшла за сприяння народного депутата від цього округу Василя Петьовки. Підрядні роботи планують розпочати вже цього тижня, а реалізують проект до кінця листопада. І вже незабаром жителі 5 вулиць селища матимуть енергоощадне освітлення.