Місцевий осередок ветеранів податкової служби у Закарпатті – один з найкращих в країні

Напередодні Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів органів державної податкової служби, в Ужгороді відбулись звітно-виборчі збори в місцевому осередку Громадської організації «Всеукраїнська асоціація ветеранів ДПСУ» Закарпатської області.

 

З нагоди вшанування пенсіонерів та ветеранів податкової служби, керівництво Головного управління ДФС у Закарпатській області також привітало ветеранів-податківців, які стояли у витоків формування податкової служби, як у Закарпатті, так і країні загалом.

Вітаючи ветеранів зі святом, заступник начальника ГУ ДФС у Закарпатській області Степан Кіяк зауважив, що ветерани-податківці, заслуговують на ще більшу пошану і подяку, адже їх досвід та професіоналізм, любов до своєї професії, добрі традиції – приклад  компетентного та системного підходу до вирішення складних завдань, які постають перед державними службовцями.

За словами Марти Волощук, керівника місцевого осередку ветеранів податкової служби, очолюваний нею осередок  – один з найкращих в країні за багатьма показниками. Порівняно з початком року, чисельність членів місцевого осередку зросла і становить 428 чоловік, з них 251 чоловік працюючі ветерани та 177 – пенсіонери. З початку року місцевим осередком надана матеріальна допомога 87 членам відокремленого підрозділу, проведена значна масово-роз’яснювальна робота з платниками податків та студентською молоддю. Протягом тільки 9 місяців поточного року проведено 38 семінарів та «круглих» столів, в яких взяли участь 1300 чоловік. Члени відокремленого підрозділу також брали активну участь в організації Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2017».

Голова місцевого осередку Громадської організації «Всеукраїнська асоціація ветеранів ДПСУ» Закарпатської області щиро подякувала присутнім ветеранам за професійність протягом довгих років служби, за ентузіазм та наполегливість у вирішенні важливих соціально-економічних завдань, за досвід та віддану працю.

ДФС у Закарпатській області