За водозабір у Кольчині Мукачево не платить вже півтора року

Руйнівний льодохід та паводок. Саме з цих стихійних явищ розпочався минулий рік у жителів сіл Кольчино та Шелестово.
 
Тоді залізобетонна дамба зупинила рух льодових брил, що й стало причиною підтоплення будинків та угідь. Льодохід приборкували спільними силами: водне господарство, військові 128-ї бригади, рятувальники.

Одразу ж почали шукати шляхи вирішення проблеми, щоб уберегти селян від стихійного лиха у наступні роки.

Кольчинський селищний голова Микола Дуб каже, перейматися питаннями благоустрою дамби повинне ММКП «Мукачівводоканал», адже берегоукріплення знаходиться саме у їх власності.

Однак, як виявилося 19 жовтня в програмі «Громадський контроль», долею гідротехнічної споруди Мукачево не цікавиться з січня 2017 року.

Пан Микола розповів, згідно з визначеним податком, щомісяця за використання землі ММКП «Мукачівводоканал» повинен сплачувати Кольчинській селищній раді 30313 гривень. Та вже більше півтора року не було сплачено ні копійки.

Тоді в ефірі, проблему з заборгованістю пообіцяв вирішити депутат мукачівської міської ради – Роберт Іванчо, який сказав, що запросять Кольчинського селищного голову на найближче засідання комісії з питань житлово-комунального господарства.

Микола Дуб каже, запрошення прийняв, на засідання комісії прийшов. Та як виявилося, розглядати питання стосовно Кольчинської гідротехнічної споруди ніхто й не збирався.

Ба більше, Роберт Іванчо, який власне й запросив Кольчинського селищного голову на засідання, щоб розставити всі крапки над «і» в ситуації з боргом, сам на нього не з’явився, що й не дивно, адже членом комісії з ЖКГ ніколи не був.

П. Микола розповідає: сподівався, що це питання буде винесено на розгляд найближчої сесії Мукачівської міської ради. Та і цього не сталося.

Проте питання боргів водоканалу Кольчинській селищній раді та урегулювання відносин щодо благоустрою дамби й досі залишаються відкритими, тому селищний голова вже через пресу звертається до мукачівських чиновників звернути увагу на проблемні питання, та врешті вирішити те, що вони обіцяють.