В Ужгороді араби з ножами напали на українських націоналістів

Близько тридцяти арабів з ножами напали на групу українських націоналістів з організації Карпатська Січ.

Про цей інцидент йдеться на сторінці Карпатської січі у соцмережі FB:

Як йдеться в повідомленні, група націоналістів підійшла до закладу швидкого харчування, де виготовляють шаурму і запитали у власника, чому заклад без дозволу працює після опівночі і при цьому лунає гучна музика.

«Коли юнаки спокійно спитали в «гостей» про дозвіл працювати в пізню годину та голосно вмикати музику після опівночі у житловій частині — немиті приїжджі взялись за ножі, погрожували зв’язками, розповідали про те, що в Україні «по закону зарабатывать нельзя!», а після усвідомлення власної неправоти, їм на думку не спало нічого розумнішого, як напасти на небайдужих з ножами», — йдеться в повідомленні.

Згодом інцидент трапився і біля вокзалу. Туди підійшло близько тридцяти арабів, але, як йдеться в повідомленні, побоялися нападати на з десяток націоналістів, хоча при цьому нахабно вели себе з правоохоронцями і заважали руху автомобілів.

«Це була довга ніч, яка показала, що загроза іноземної злочинності з арабським обличчям стала як ніколи явною та актуальною», — йдеться в повідомленні.