Школа у Вишкові на Хустщині потребує негайної заміни вікон і дверей

Одна із шкіл Вишкова, що на Хустщині, потребує негайної заміни вікон та вхідних дверей. Адже роками взимку температурний режим як такий тут не зберігається.
 
Аби зберегти тепло у шкільних приміщеннях, необхідно для початку замінити всі вікна та двері. Років десять тому, у Вишківській ЗОШ І-ІІІ ст.. №1 частково їх замінили, тому із трьохсот вікон ще залишилось замінити більше сотні. Школа немала, входів і виходів тут кілька. Власне, є потреба і у заміні вхідних дверей.

Шанси у школи на реалізацію проекту великі, представники місцевого самоврядування Хустського району кажуть, проект внесений в постанову Кабміну по соціально-економічному розвитку. Після чого з державного бюджету виділять необхідні кошти.

До слова,раніше взимку в шкільних приміщеннях температура падала до 13 градусів при нормі 18-20. Після впровадження цього проекту тут збираються реконструювати шкільну котельню та системи опалення у цілому.

Наразі є потреба й у заміні батарей та труб, яким вже майже 40 років. Тож, аби зима для тутешніх школярів була теплою, ще треба багато над чим працювати.