Озвучено ціну на квитки матчу між ФК «Минай» та київським «Динамо»

Жеребкування 1/8 фіналу Кубку України, у якому закарпатській команді дістався у суперники гранд вітчизняного футболу – київське «Динамо», викликало жвавий інтерес. Приїзд до «Минаю» такого візаві зацікавив як уболівальників, так і представників численних ЗМІ України.

 

Виникало чимало запитань і щодо місця, і щодо часу проведення поєдинку.

Ми уже повідомляли, що матч точно відбудеться на стадіоні у Минаї 31 жовтня (середа) у післяобідній час. Початок поєдинку – о 14:00.

Оскільки місткість нашої спортивної арени усього 1300 місць, навпроти стаціонарних трибун будуть монтуватися додаткові посадочні площі. Їх буде ще 3000. Середня вартість монтажу одного місця – 400 гривень.

Відповідно, вартістю монтажу і зумовлена ціна квитка на поєдинок. Тож, на додаткову монтовану трибуну білет коштує 250 грн, на сектори A-B, E-F – 400 грн.

Знаємо, що ціна квитка на поєдинок із «Динамо» значно, у рази, відрізняється від вартості входу на інші матчі. Ми не хотіли завищувати ціни, але враховуючи економічну ситуацію та собівартість монтажних робіт, аби забезпечити шалений попит, який є наразі, прийняли таке рішення.

Квитки продаватимуться ЛИШЕ у касі на стадіоні у Минаї із НЕДІЛІ, 28 жовтня, із 11:00. ВАЖЛИВО: у одні руки можна буде придбати два білети (аби уникнути спекуляцій).