Закарпатські поліцейські навчалися працювати за програмою протидії домашньому насильству «ПОЛІНА»

У Дніпропетровському та Львівському державних університетах внутрішніх справ відбулися п’ятиденні тренінги з питань протидії та попередження домашнього насильства «ПОЛІНА». Працівники поліції Закарпаття вивчали законодавчу базу проекту та відтреновували свої практичні навички.
 
Днями на базі державних університетів внутрішніх справ Львова та Дніпра для працівників поліції були організовані п’ятиденні тренінги. Навчання проводилися в рамках реалізації проекту «ПОЛІНА», спрямованого на боротьбу з домашнім насильством та попередження його проявів.

Поліцейські, які виявили бажання працювати в цій сфері та пройшли відбір, ввійдуть до складу спеціальних мобільних груп. Такі екіпажі виїжджатимуть та реагуватимуть виключно на виклики, пов’язані з домашнім насильством.

Теоретичну та практичну професійну підготовку проходили і працівники поліції Закарпаття. Серед тренерів були представники Управління дільничних офіцерів поліції Департаменту превентивної діяльності НПУ Василь Богдан та Андрій Лабунь і головний інспектор ДЗД Голови НПУ Андрій Ткачов.

Окрім законодавчої бази проекту, поліцейські вивчали психологічні аспекти вчинення домашнього насильства.

Працівники поліції здобували навички психологічних підходів як до кривдника, так і до його жертви. Важливо наголосити, що полісменів підготували і до надання домедичної допомоги жертвам сімейних конфліктів.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області