Дві справи щодо вбивства в Горонді 19-річного хлопця об’єднав суд

У залі Мукачівського міськрайонного суду вчора допитували свідків у справі 19-річного Володимира Вереша. Оскільки у серпні слідство висунуло підозру ще одній особі, то сьогодні розпочали слухання з пропозиції об’єднати дві справи.
 
Сторона захисту підозрюваного проти – через те, що це може спричинили труднощі та затримку у розгляді. Проте суд ухвалив рішення відхилити клопотання. Одразу після цього перейшли до допиту свідків. Зокрема, очевидці та учасники жорстокої бійки розповіли про події зловісного дня. Компанія, в якій був загиблий Володимир, нічого не підозрюючи, стояли на подвір’ї, як раптом почули про сутичку, в якій брав участь їхній товариш. І хлопці одразу побігли на допомогу.

За розповідями свідків, найбільш агресивним та активним учасником бійки був не підозрюваний, а інший юнак, який у цій справі проходить у якості свідка.

З показів свідків важливо зрозуміти, хто все ж таки наніс смертельний удар. Нагадаємо, жахлива бійка відбулася 10 січня у селі Горонда. На 5 жителів села напали 11 невідомих. Як зазначалося раніше, приводом бійки стала сутичка між хлопцями на дискотеці напередодні, 9 січня. Як наслідок, Володимир Вереш від удару битою по голові помер.

Ще троє учасників інциденту отримали ушкодження. Вже висунули обвинувачення та підозру двом учасникам бійки. Ще 9 на волі. Наразі судові розгляди тривають. І, як сподіваються, потерпілі, винні понесуть справедливе покарання.