Колишні туристи залишаються на Міжгірщині та стають місцевими

Зустріти переселенців з інших регіонів України в закарпатських населених пунктах можна вже частіше. Одні вирішують оселитись у містах, а інших ваблять гори. Хтось розпочинає свою справу, а хтось лише замислюється над тим, чим тут можна займатись.
 
На Міжгірщину пан Ігор приїхав з Криму три місяці тому. Зараз облаштовує свою оселю та утепляє свій новий будинок. Чим буде займатись, поки не знає, однак переконаний: якщо місце подобається,то і справа для душі знайдеться.

А от пан Євген у Пилипці досить давно. Колись сюди приїхав на відпочинок, а згодом вирішив і зостатись тут жити та розвивати свій бізнес. Зараз у чоловіка свій готель, ресторан та чани.

Тих, хто вирішує облаштуватись в цьому гірському селі назавжди, щороку збільшується. Та спершу сюди усі їдуть як туристи. Пані Ганна – місцева жителька розповідає: з того часу, як займається зеленим туризмом, відпочивальники приїжджали майже з кожного регіону України.

Сюди їдуть ті, хто не любить метушню великих міст та хоче побути наодинці з природою. Поки вони лише туристи, та цілком можливо, колись вони стануть місцевими.