На Воловеччині заасфальтували дорогу, якою перестали їздити автобуси

Понад півкілометра нового асфальтобетонного покриття постелили до села Буковець на Воловеччині. Місцеві жителі задоволені, адже добратися до населеного пункту було проблематично – від асфальту, укладеного півстоліття тому, вже практично нічого не залишилося.
 
А зараз ділянка дороги від повороту до самого села – для водіїв – одне задоволення, щоправда, люди кажуть, могли б доробити автошлях і у населеному пункті. Для тамтешніх жителів – це подія неабияка, адже востаннє тут укладали дорогу півстоліття тому. Сюди навіть рейсові автобуси не їздили – водії відмовлялися, бо по такій дорозі – неможливо рухатися, а ремонт транспорту – дороге задоволення!

Варто додати, було заплановано ремонт 200 метрів дороги, проте уклали 600 метрів асфальтобетону. Підрядні роботи з відновлення автошляхів Воловеччини, у тому числі й Буковецької ділянки дороги, виконала за договором про співпрацю на 2018-2019 роки турецька фірма “Онур”.

Проте 600 метрів відремонтованої дороги – це не так і багато для села. Адже далі – бездоріжжя. Тому місцеві жителі сподіваються, що автошлях відремонтують уздовж всього населеного пункту.