Прокуратура зареєструвала кримінальне провадження відносно посадовців Ужгородської міськради

Прокуратура зареєструвала кримінальне провадження щодо прийнятого міською радою рішення про демонтаж комунального майна Ужгородської міської друкарні.
 
Ужгородською місцевою прокуратурою внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.366 КК України (службове підроблення) та ч.2 ст.364 КК України (зловживання владою або службовим становищем).

Детально про це читайте в матеріалі – Зловживання на 8.5 мільйонів гривень – Богдан Андріїв нищить майно ужгородців під чергову забудову

Провадження зареєстроване 12 жовтня 2018 року, за зверненням однієї з громадських організацій.

Додамо, що сьогодні, громадський активіст Олександр Пересоляк навідався до приміщень Ужгородської міської друкарні з метою відеофіксації стану будівель та роз’яснення щодо незаконних дій мера Богдана Андрієва:

Так, візуальний огляд приміщень, які згідно прийнятого на сесії міськради рішення підлягають демонтажу, не свідчить про їх аварійність, а їх нормальна експлуатація можлива за умов здійснення певних ремонтних робіт, вартість яких значно менша за проведення демонтажу.

Крім того, рішення про демонтаж спричинить прямі збитки територіальній громаді м. Ужгорода у розмірі майже 8,5 млн грн.

Разом із цим, службові особи Ужгородської міської ради зловживаючи службовими повноваженнями, в інтересах третьої особи розпочали процедуру приватизації будівель, які на даний час належать до єдиного комплексу Ужгородської міської друкарні.

Хід досудового розслідування кримінального провадження перебуває на контролі Ужгородської місцевої прокуратури.

Досудове розслідування доручено здійснювати Ужгородському ВП ГУНП в Закарпатській області.

Наразі вживаються заходи щодо забезпечення повного, всебічного і об’єктивного розслідування та прийняття у кримінальному провадженні кінцевого рішення.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області