Віктор Щадей: Мерія хоче віддати парк «Підзамок» в приватні руки – це загрожує знищенням і забудовою парку

Мусимо це зупинити! – Мерія хоче віддати парк «Підзамок» в приватні руки – це загрожує знищенням і забудовою парку. Подаю проект на захист парку від знищення.

 
На останній сесії депутатська більшість у міській раді прийняла рішення про передачу парку «Підзамок» в приватні руки. На сесії я звернувся до залу із застереженнями щодо негативних наслідків такого рішення – однак, на жаль, до мене не прислухались і рішення було проголосовано – пише Віктор Щадей на своїй сторінці в соцмережі FB.

В ужгородських реаліях це означає загрозу знищення парку. На жаль, у нас замість того, щоб розвивати парки і сквери, знищують їх, дерева вирубують, а зелені зони забудовують.

Цього разу в гонитві за наживою чиновники мерії посягнули на парк «Підзамок» (колишній ім. Горького, біля стадіону «Спартак»).

Передача парку в приватні руки є неприйнятною. Парк – це соціальний об’єкт. Він – невід’ємна складова соціальної інфраструктури міста. Головне його призначення – бути місцем відпочинку ужгородців.

Якщо якісь чиновники нездатні налагодити нормальну роботу парку – то треба міняти чиновників, але аж ніяк не знищувати парк.

Знову в майнових скандалах фігурує керівник управління майна міста Полтавцева. Саме вона займається супроводом цієї махінації. Так, саме та Полтавцева, яку ще 4 місяці тому зловили на гарячому поліцейські і яку зараз судять. Але, на жаль, по незрозумілим причинам вона продовжує працювати в мерії і розпоряджатись міським майном.

Цього разу мішенню став наш парк «Підзамок», який заснували сотні років тому за часів родини Другетів. А зараз через продажних чиновників ми можемо його втратити. Цього не можна допустити за жодних умов.

Сьогодні в порядку депутатської ініціативи я реєструю проект рішення міської ради щодо заборони відчуження парку і про захист його від знищення і забудови.

Також вимагатиму, як мінімум, відсторонення (а, по-правильному, негайного звільнення) керівника міського майна Полтавцевої. Місто треба рятувати від «врєменщиків». Бо через їхні схеми вже завтра навіть паркова зона може опинитись під загрозою забудови.

(До речі, за оцінками екологів, саме в цьому парку росте найстаріше дерево Ужгорода – «Платан Другетів»).

Добиватимусь включення, як невідкладного, мого проекту в порядок денний наступного засідання міської ради. Мусимо рятувати наше місто – крім нас більше нема кому.

Сподіваюсь на підтримку ужгородців – всіх, хто любить Ужгород і хоче захистити наш парк – підсумував В. Щадей.