Підслідність СБУ: за неякісний ремонт вулиць Ужгорода посадовцям міськради “світить” 3 роки в’язниці (ДОКУМЕНТ)

Прокуратурою Закарпатської області розглянуто звернення громадськості щодо протиправних дій службових осіб Ужгородської міської ради під час укладання та виконання договору підряду з Будівельною компанією “Антрол”.

Мова про скандальний ремонт вулиці Панаса Мирного. 29 грудня 2017 року, після довготривалого ремонту, на вулиці було повністю відновлено рух автотранспорту. Інспекцію виконання робіт провів особисто мер Ужгорода.

Загальна вартість робіт коштувала містянам понад півтора мільйони гривень. Не зважаючи на PR місцевих чиновників, перекладена бруківка не витримала і декількох місяців.

Журналісти регіональних ЗМІ виявили, що вимощену бруківку можна легко витягнути силами однієї руки, каналізаційні люки встановлено без решіток, а вздовж усіє вулиці вже утворилося безліч ям та вибоїн.

Фотофакти, поширені в ЗМІ, викликали неабиякий резонанс серед місцевих жителів. Через декілька днів, посадовці міськради Ужгорода вирішили приховати вчинений злочин. Ділянку було перекрито та завезено кілька “кубів”
щебеневої основи для засипки швів.

І це не зважаючи на те, що підписання актів виконаних робіт та перерахування коштів підряднику відбулося ще півроку назад! А даний вид робіт являється частиною підготівельних робіт.

То ж хто і за чиї кошти, через півроку після оплати і прийняття робіт, намагався приховати халантне виконання робіт на вулиці Панаса Мирного?

Працівники Прокуратури Закарпатської області уважно вивчили та проаналізували матеріали ЗМІ та звернення від громадських активістів і повідомили, що відносно службових осіб Департементу міського господарства Ужгородської міської ради відкрито кримінальне провадження №42018070000000338, відомості про яке внесено до ЄДР 4 жовтня 2018 року.

Досудове розслідування у справі доручено Слідчому відділу Служби безпеки України в Закарпатській області.

Дії чиновників кваліфікують за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.367 КК України.

Варто зауважити, що дана стаття передбачає – штраф від п’ятдесяти до ста п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або виправні роботаи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років, із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Джерело –  УжНьюз

ФОТО – з відкритих джерел інтернету.