Художні пленери на Березнянщині вже давно стали традиційними (ВІДЕО)

Творили художники минулого тижня на Великоберезнянщині. Пленери в цій місцевості вже давно стали традиційними, адже свого часу натхнення тут черпали великі митці Ерделі та Бокшай.
 
Творити просто неба – найбільше задоволення, каже закарпатський художник Василь Вовчок. А осіння пора завжди дарує найбільше барв.

Карпати зачаровують та надихають у будь-яку пору року. А восени тут найбільше барв. Зловити ту саму неповторну мить та відобразити її на полотні – ось за чим художники їдуть на Великобрезнянщину. Кожна робота відображає і внутрішній стан художника, і його думки та емоції на той момент, коли пишеться картина.

Пленери в цій місцевості вже давно стали традиційними, адже свого часу тут творили великі митці Ерделі та Бокшай. У кожного художника своя техніка та свій стиль. Але на кожному полотні можна побачити осіннє Закарпаття.

Надихались красою тут протягом тижня як послідовники закарпатської школи живопису, так і представники інших шкіл, столичні художники та митці з-за кордону. Ілюстрації робіт, які були створені на цьому пленері, згодом можна буде побачити на сторінках каталогу, який планують видати. А для самих художників такі заходи – це неоціненний досвід та велике духовне збагачення.