Лави керівництва Держпраці в Закарпатській області просякли корупцією?

На початку жовтня громадськість звернулася до Управління Державної праці в Закарпатській області з приводу кричущих порушень законодавства про працю на одній з торгівельних локацій Ужгородщини.

 

Мова про цілий ряд фізичних осіб-підприємців, які незаконно здійснюють свою діяльність на території с. Кінчеш без відповідних документів на оренду земельних ділянок. Незаконно облаштований ринок – приклад корупції в державних органах України.

Більше про це – Ужгородські Підприємці Незаконно Ведуть Діяльність

Управління Державної праці, не зважаючи на звернення активістів, відмовилося здійснити перевірку базару, де підприємцями вчиненно самовільне захоплення земельної ділянки, незаконне встановлення торгівельних павільйонів та інших МАФ-ів, відсутність протипожежної безпеки та будь яких натяків на техніку безпеки, разом з нелегальними працівниками – не стало приводом2 для виконання посадових обов’язків прдеставниками Держапраці.

Звернення активістів відібрав до себе заступник Управління Держапраці в Закарпатській області, та призупинив його розгляд. З чим це пов’язано? Читайте у наступних наших матеріалах, адже наша редакція готує понад 50 запитів та звернень до цього органу, з метою викриття протиправних дій його очільників – пише джерело.