40-річна ужгородка стала матір’ю попри поради зробити аборт (ВІДЕО)

В Англії, Ісландії, Люксембурзі, Фінляндії, Японії та навіть у Індії – аборти дозволені тільки з медичних та соціально-економічних показників, а також у випадках зґвалтування.
 
У Великій Британії для медичного аборту потрібні висновки двох лікарів. В Польщі ця операція взагалі заборонена. А в Україні право зробити аборт має кожен, не залежно від причин.

Від так жінки масово убивають дітей у утробі, отримуючи чи то психологічну чи фізичну травму, і тяжкий гріх на душу. Героїня нашого сюжету, перебуваючи у не найкращій ситуації як віковій так у фізичному плані зважилась на пологи і вирішила поділитися своїм досвідом.

Перші секунди життя, сльози крик, перший дотик та перші слова мами, обійми, поцілунок. А ще, що може бути кращим, як народження нового життя, а для жінки усвідомлення, що стала матір’ю. Материнська любов, кажуть здатна згорнути гори, відродити до життя і врятувати від страшної недуги. А на що здатен страх стати мамою? Невже на вбивство?

Так це не реальна історія, а тільки вигаданий до пісні фільм. І справді не хочеться вірити, що мати здатна на вбивство власної дитини, і хоч в утробі, та все ж живої дитини. Однак на жаль Україна залишається лідером серед країн за кількістю абортів.

За статистикою МОЗ, щорічно близько 200 тис. українок переривають вагітність. При цьому 60% абортів роблять за бажанням жінки, 40% – за медичними показниками. На щастя на Закарпатті цей показник з роками суттєво зменшується. Так за перше півріччя року 25 абортів зробили жінки не по медичним показам у гінекологічному відділенні Ужгородської лікарні.