Жителі вулиць Фучика та Декабристів в Ужгороді страждають від бездіяльності місцевої влади

Ужгородським водіям близько знайома вулиця Джамбула, нині перейменована в Василя Комендаря.

Це паралельна Минайській вулиця, яка могла б сильно розгрузити трафік на останній, якби більшість автовласників не оминали її через жахливий стан дорожнього покриття.

Про відсутність уваги до розвитку транспортної логістики міста говорить і те, що поруч з вулицею Джамбула, є 2 паралельні вулиці, але як кажуть місцеві жителі – “забуті Богом та владою”.

Вулиця Юліуса Фучика, названа в честь відомого чеського письменника та журналіста – страшний сон пішохода та водія.

Жителі цієї вулиці неодноразово зверталися до місцевої влади з проханням навести лад з тротуарами та дорожнім покриттям.

Так виглядає вулиця поруч з “п’яним” базаром. На її початку знаходяться торгові приміщення ринку, через що частими гостями тут являються вантажні автівки різних габаритів. Рух цих автомобів ще більше знищує місцеву дорогу.

Жителі будинків скаржаться на постійний пил, кажуть – в суху погоду дихати на подвір’ї неможливо.

Варто зазначити, що не зважаючи на малу впізнаваємість у певної частини містян, цією вулицею щодня ходять тисячі людей до Ужгородського районного управління праці по вул.Станційна, а це молоді мами з дитячими візочками, пенсіонери та інваліди. Безліч містян, також, йде цією вулицею з вокзалу на ринок та згадуване управління праці.

Не можна сказати, що вул. Фучика врикта вибоїнами, адже це суцільні кратери розмірами в декілька метрів. В дощову погоду вода розмиває ґрунт та потрапляє в двори приватних будинків.

Відповідні світлини редакції нашого сайту надали жителі мікрорайону.

А нещодавно тут проводився локальний ремонт підземних комунікацій – бруківку зняли, а відновити забули.

Як наслідок – яма значних розмірів, яку “безболісно” не можуть подолати більшість легкових автомобілів.

На перехресті вулиць Фучика – Галана ситуація не краще. Тамтешні жителі кажуть, що в разі сильних опадів, на цих ділянках утворюються великі калюжі, де незнаючі водії неодноразово пробивали масляні піддони своїх автотранспортних засобів.

Щодо другої вулиці – Декабристів. Належного дорожнього покриття тут не було ніколи, слово асфальт тамтешні жителі чують тільки по телевізору.

Узбіччя вулиці обросли високими бур’янами.

На перехресті Декабристів з тією ж вулицею Галана – страшна картина.

Вибоїни, глубиною в 20-25 см є справжньою загрозою не тільки для ходової частини автівок, а й для здоров’я водія та його пасажирів.

Що вже й казати про загальний стан дороги – це звичайна, як кажуть в народі, “ґрунтовка”. Жителі приватних будінків роками дихають пилом, що підіймається від руху місцевих авто.

Про капітальний ремонт цих вулиць жителі прохають роками, місцева влада їх не чує, через що страждає не тільки частина власників приватних будинків цього мікрорайону, а й транспортна та пішохідна система міста взагалом.

В’їзд на вул. Фучика з Джамбула:

Стан дорожнього покриття на початку вул. Фучика, поруч з П’яним базаром:

Авто та пішохідна спроможність вулиці Фучика: