Помічники нардепа Василя Петьовки завітали у 40 шкіл, і кожному першокласнику вручили подарунковий набір

Вже восьмий рік поспіль традиційно напередодні Дня знань закарпатські першокласники отримують подарунки – шкільні ранці, укомплектовані необхідним приладдям для навчання.
 
Цьогоріч тільки на Рахівщині отримають такий набір понад 1,5 тис. першачків. Помічники народного депутата України Василя Петьовки завітали у 40 шкіл району, і вручили такий набір кожному першокласнику. Самі ж майбутні школярі радощів не приховують, кажуть – ранці зручні, і це дійсно так, тому що вони ортопедичні і сприятимуть формуванню правильної постави. А ще на них зображені улюблені герої із мультфільмів.

Батьки дітлахів стверджують: такий подарунок дійсно є необхідним напередодні школи, адже зібрати дитину у перший клас в наш час зовсім не дешево, тож презент значно економить сімейний бюджет.

Загалом на окрузі народного депутата, а це – Тячівський та Рахівський райони, у вересні цього року у перший клас підуть близько 4 тисяч дітлахів. Після Рахівщини аналогічні подарунки отримали і на Тячівщині. У рюкзаках – папка із зошитами, пенал, кольоровий папір та картон, олівці, пластилін та інше шкільне приладдя у рюкзаку – такі подарунки отримали першокласники міста Тячів.

Акція, ініційована народним депутатом України Василем Петьовкою, проходить вже 8 рік поспіль. Цього року рюкзаки зі шкільним приладдям отримали 1500 першачків на Рахівщині та майже 2 600 на Тячівщині.