В Ужгороді зібралися менеджери регіональних ЗМІ, щоб обговорити нинішні проблеми журналістики Закарпаття

В Ужгороді зібралися менеджери регіональних ЗМІ, щоб обговорити нинішні проблеми журналістики Закарпаття. Зокрема, мова про перспективи Інтернет-видань, телебачення, а також газет.
 
На думку експертів Дмитра Тужанського та Вікторії Росул, кожен із напрямків розвивається і має своїх читачів, слухачів та глядачів. Адже завдяки висвітленню проблем у ЗМІ часто вдається вирішувати проблеми людей, із якими ті не можуть впоратися самотужки.

Якісна журналістика та дотримання журналістської етики повинні стати головними пріоритетами медійників Закарпаття. Адже часто у гонитві за трафіком в Інтернет-виданнях ЗМІ маніпулюють заголовками. А подекуди журналісти викривляють навіть факти у самих матеріалах, що – неприпустимо.

На жаль, у нас немає свободи слова, зауважує Тетяна Вашаргелі, редактор одного з інтернет-видань. Та додає, що журналісти мають не тільки інформувати, але й вчити думати та аналізувати.

Список проблем, з якими журналісти стикаються, ще можна довго продовжувати. Це і плагіат, і фінаснування. Якщо Інтернет-портали та телебачення ще розвиваються, то газети мало хто купує. Як би не було, журналісти повинні працювати для своїх глядачів, слухачів та читачів. Тож, користуючись нагодою, хочемо подякувати нашим глядачам за довіру.