У хустському Шаяні стартували роботи з реконструкції доріг

Адже дорожнє полотно вулиць однієї з найвідвідуваніших курортних зон Закарпаття давно потребувало заміни. Нарешті дочекалося. Згідно з постановою Кабміну за рахунок соцеконому дві вулиці оновлять найближчим часом і витратять на це близько 6-ти млн. грн.
 
Центральною вулицею курортної зони навряд чи пишаються місцеві: вона вкрита ямами і давно потребує ремонту. Однак наразі на неї та ряд інших чекає оновлення. Проектом з реконструкції центральної вулиці передбачено брукування від свердловини 242-ї до житлового сектору. Мова про ремонт 844 метрів дороги. Крім того, по її обидва боки оновлять й зелену зону. Праворуч попід горою, де розміщено парк, встановлять пішохідні доріжки, нові лавочки та ліхтарі.

Проект передбачає і так звані водовідводи. Наразі ж тут з ними критична ситуація, центральну вулицю під час інтенсивного дощу топить буквально на очах. Журналісти “М-Студіо” стали свідками чергових підтоплень. За одну мить погода змінилися і почався дощ, а за кілька хвилин опадів шаянські вулиці були більш схожі на венеціанські.

Ливнева каналізація вкрай необхідна селу. Щодо захаращеного каналу, який проходить ліворуч від головної дороги, то його розчищення проектом не передбачено.

Окрім центральної вулиці, за рахунок держави відремонтують і церковну. На думку тутешніх, така необхідність є і давно. Вартість її ремонту складає понад 1 млн. Відтак, як вже зазначалося раніше, згідно з постановою Кабміну на соціально – економічний розвиток Шаяна, зокрема на реконструкцію двох доріг. спрямовано близько 6-ти млн. грн.