В Іршавському районі лише з чотирьох сіл нормально вивозять сміття (ВІДЕО)

Куди дівати сміття та що робити, аби в ньому не потонути – днями вирішували на нараді в Іршавській райраді. Сьогодні цей район обслуговує компанія з вивозу сміття «Еко-Ір».
 
Та між жителями району та обслуговуючою компанією взаємовідносини не складаються. Люди не платять, машини сміття не вивозять.

Запрошений до обговорень сміттєвої проблеми директор «Еко-ір» Михайло Ломага каже: не може і не буде вивозити сміття з сіл, де йому боргують або взагалі не платять. Михайло Ломага наголосив, що проблем вистачає, та співпрацювати сьогодні йому вдається з цілого району тільки з 4-ма селами.

Та кожне село має свої особливі проблеми, пов’язані з сміттєвивозом. До прикладу, зі слів Лисичанського сільського голови Ярослава Пальока, в його село обслуговуючій компанії їхати дорого. Відповідно, машина приїжджає рідко, та й усе сміття забрати не може.

На нараді наголосили на важливості контролювати об’єми сміття. Як зазначила Зарічанська сільська голова Марина Васько, часто буває, що люди платять однаково, а викидають різну кількість відходів.

Як працювати так, аби сміття вивозилось і це не було збитково для обслуговуючих компаній – питання для Іршавського району поки відкрите. Голова РДА Олександр Горін наголосив на доцільності створення комісій. До питання сміттєвивозу з району вирішили повернутися через два тижні.