Під час засідання сесії Мукачівської міськради депутати ухвалили ряд важливих рішень (ВІДЕО)

Під час засідання сесії Мукачівської міськради депутати ухвалили ряд рішень, що стосуються земельних питань, соціальних, а також внесли зміни до бюджету.
 
Окрім цього, обранці ліквідували ММКП «Муніципальна міліція» та затвердили створення Управління муніципальної інспекції Мукачівської міської ради.

Стосовно цього питання один із міських обранців мав намір внести пропозицію долучити депутатів до атестаційної комісії. У результаті своїм рішенням депутати затвердили створення нового Управління муніципальної інспекції Мукачівської міської ради, а відповідно і внесли зміни зміни у штатний розпис виконавчого комітету.

Також у ході засідання своїм рішенням обранці реорганізували комунальне підприємство «Громадський транспорт Мукачева», передавши усі матеріальні активи іншому комунальному підприємству.

Окрім цих питань, на сесії також схвалили проекти Бюджету громадських ініціатив-2019, будівлю на вулиці Стуса рішенням депутатів передали на баланс управління освіти, молоді та спорту і заслухали звіт керівника управління патрульної поліції Закарпаття.