У Хусті цього літа оздоровили більше половини школярів

У Хусті підбили підсумки оздоровчої кампанії – 2018.
 
51% хустських дітей шкільного віку вдалося оздоровити цьогоріч. Традиційно обдарована учнівська молодь, а це переможці обласних та Республіканських олімпіад і конкурсів, відпочине за межами міста за бюджетні кошти. Решту дітей оздоровлювали по закінченні навчального року при школах, як на пільгових засадах, так і за батьківський рахунок.

Оздоровлення та відпочинок дітей влітку є вкрай важливим. На канікулах діти набираються сил, аби опісля активно працювати цілий навчальний рік. У Хусті одздоровча кампанія для школярів фінансується з міського бюджету, а також із залучених на ці цілі коштів, розповів начальник управління освіти, релігій та у справах національностей виконкому Хустської міської ради Василь Мочарник.

Окрім восьми звичайних пришкільних таборів, функціонувало й 5 мовних. А все заради урізноманітнення відпочинку, поєднуючи приємне з корисним. Крім того, щороку обдарована учнівська молодь, а це переможці обласних та Республіканських олімпіад і конкурсів, відпочине за межами міста за бюджетні кошти. Цей рік не стане винятком. Саме на Івано-Франківщині у таборі посеред гір вони й набиратимуться сил.