Ремонт площі Кірпи в Ужгороді виконано не якісно – громадськість звертається до правоохоронців

Проект відновлення площі Кірпи підготували ще у 2016 році, однак кілька разів зривався тендер.

Місцева влада хотіла обрати підрядником наближену до керівництва міста компанію. В жовтні 2017 року, скандальний підрядник ТОВ “Антрол” був визначений головним виконавцем робіт.

Ще до кінця 2016 року фірма була зареєстрована у Києві, пізніше компанію зареєстрували в селі Грибівці Мукачівського району, після чого вона почала вигравати багатомільйонні тендери Ужгородської міської ради.

Найбільш скандальним підрядом ТОВ Антрол є ремонт вулиці Шумної-Підградської. В ході розслідування СБУ в Закарпатській області, слідчими було встановлено, що 25.07.2017 між Департаментом міського господарства Ужгорода та ТОВ Будівельна компанія Антрол було укладено угоду на виконання робіт з капітального ремонту вул. Підградська у м. Ужгород на суму 1 мільйон 102 тисячі 867,20 грн.

В рахунок вказаного договору місцева влада перерахувала товариству грошові кошти у сумі 461 тисяч 612 гривень на підставі акту приймання підрядних робіт.

Однак, слідчий СБУ встановив, що згадувані роботи взагалі не проводилися. Таким чином, службові особи міської ради Ужгорода та ТОВ “Антрол” просто вкрали зазначену суму коштів.

Не зважаючи на це, фірма виграє тендер на проведення робіт на площі Кірпи. 29 вересня 2017 року компанія заявила, що ремонтні роботи завершить до 1-го грудня 2017 року. Станом на сьогодні об’єкт ще досі не повністю введено в експлуатацію.

Взагалом тут зробили нову організацію дорожнього руху, встановили дорожні знаки, навіть розмітку нанесли, а от про зливи та вирівняти рівень дорожнього покриття забули.

Після кожного дощу тут збираються калюжі, і вода стоїть по декілька днів. Окрім того що пройти тут важко, так ця вода ще й нове покриття руйнує.

Таким чином, один з улюблених підрядників місцевої влади знову “зхалтурив” під час проведення реконструкції площі. В послужному списку БК Антрол – ремонт вулиці Капушанської та Заньковецької.

Варто додати, що завдяки своєчасній реакції прокуратури міста Ужгород, правоохоронцями було відкрито кримінальне провадження щодо скандального ремонту вулиці Капушанської від 30.05.2018, першочергова кваліфікація ч.3 ст 191 ККУ.

Тож постає логічне запитання – чи буде проведена експертиза ремонту дорожнього покриття та ливневої системи на площі Кірпи, капремонт якої обійшовся ужгородцям майже у 4.5 мільйонів гривень.

До слова, встановлені поребрики та бруківка закуплені підрядником з заводу, частка якого, через “піджаків” належить місцевому голові м. Ужгород. Про це детально розповідалося у публікації – Матеріали для капремонтів в місті Ужгород закуповують із завода мера Андрієва?


І хоча директор департаменту міського господарства Володимир Бабідорич заявляє, що ремонт виконано якісно, громадськість все-таки вирішила звернутися до правоохоронних органів з метою аналізу інформації  ЗМІ та вжиття мір, щодо можливого халантного відношення підрядника та посадовців Ужгородської МР в частині виконання та прийому і оплати ремонтних робіт на площі Кірпи.