За добу закарпатська поліція вилучила у трьох краян більше кілограма марихуани

Факти зберігання наркотичних речовин поліція зафіксувала в Ужгороді та на Рахівщині.


Наркотики вилучили і направили на експертизу.

Протягом доби закарпатська поліція розпочала три кримінальні провадження за фактами незаконного зберігання наркотичних речовин.

На Рахівщині, у селі Косівська Поляна, двоє сусідів зберігали вдома кілограм наркотиків. Під час проведення оперативних заходів, за місцем проживання 61-річного мешканця села Косівська Поляна, у його будинку знайшли 200 грамів подрібненої речовини зеленого кольору. Чоловік пояснив, що наркотики можуть належати його 37-річному синові. Суміш поліція вилучила і направила на експертизу.

У чотири рази більше марихуани знайшли рахівські слідчі і ще в одного жителя Косівської Поляни. Під час огляду будинку 30-річного, працівники сектору кримінальної поліції Рахівщини виявили у нього 800 грамів марихуани та металевий пристрій для куріння з слідами нагару. Суху подрібнену речовину рослинного походження вилучили та направили на експертизу.

Ужгородським же слідчим, вдалося викрити на зберіганні наркотиків, чоловіка, на якого поліцію викликав заявник. Під час поверхневого огляду підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення поліцейські виявили та вилучили в нього 50 грамів суміші зеленого кольору, ззовні схожої на наркотик марихуану. Знайдене вилучили і передали експертам, котрим належить встановити походження суміші.

За всіма фактами поліція розпочала слідство. Наразі відкриті три кримінальні провадження за статтею 309 Кримінального кодексу України, а саме зберігання наркотичних засобів та їх аналогів без мети збуту.

Слідчі дії у провадженнях тривають.

Відділ комунікації
поліції Закарпатської області