Сьогодні під час сесії депутати Ужгородської міськради затвердили нові ставки місцевих податків

Сьогодні під час сесії депутати Ужгородської міської ради затвердили нові ставки місцевих податків. Відтепер мешканці міста можуть рахувати, скільки їм треба буде заплатити за надлишкову площу тощо.
Міськрада ужгород
Перше й основне: ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, залишилися незмінними. Тобто, податок становитиме 0,4 % для об’єктів житлової та 0,2 % для об’єктів нежитлової нерухомості (для казино та ігорних будинків – 1%) при граничній ставці – 3%.

Ставки для грального бізнесу прописані на випадок його легалізації, адже відомо, що наразі цей вид діяльності заборонений.

Для об’єктів нежитлової нерухомості встановили ставку в залежності від зональності (місця розташування об’єкта) в наступних відсотках до мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня податкового року за 1 кв. м:

0,4 % – для периферійної зони;

0,5% – для серединної зони;

0,6 % – для центральної зони.

Станом на сьогодні спрощену систему оподаткування у 2016 році застосовують 2590 ФОП (ІІ групи), що знаходяться на обліку в ДПІ у м.Ужгороді . 2341 підприємець сплачує єдиний податок в розмірі 20% мінімальної заробітної плати, 196 – 10% мінімальної зарплати. Відповідно до рішення, з 1 січня 2017 року усі спрощенці ІІ групи сплачуватимуть ставку єдиного податку у розмірі 20% мінімальної заробітної плати, а це 310 грн.

Встановлені міською радою ставки туристичного збору не переглядались з 2011 року та сплачуються в розмірі 1 % вартості усього періоду проживання (ночівлі) для осіб, які отримують послуги з тимчасового проживання (ночівлі) в готелях, та 0,5 % вартості усього періоду проживання (ночівлі), для осіб, які отримують послуги з тимчасового проживання (ночівлі) у кемпінгах, мотелях, та інших закладах готельного типу, санаторно-курортних закладах, гуртожитках для приїжджих, будинках (квартирах), що належать фізичним особам на праві власності або на праві користування за договором найму. Депутати проголосували за встановлення гранично можливої ставки у розмірі 1 % до бази справляння збору.

Джерело

Найкорумпованіші в Закарпатті?

View Results

Loading ... Loading ...