Цікаві факти про нового заступника Геннадія Москаля

Нещодавно регіональні ЗМІ облетіла інформація, що новим заступником губернатора нашого краю став – Мікулін Віктор Петрович.

Український науковець. Доктор юридичних наук, професор. Член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. Ректор Національної академії Служби безпеки України (2006-2009).

Народився 7 вересня 1960 року в Закарпатській області у с. Свобода, Берегівського району. У 1988 році закінчив юридичний факультет Військового інституту МО СРСР.

До сьогоднішнього призначення був завідувачем кафедри кримінального права та процесу Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова, м. Київ.

Цікавим являється той факт, що в 2010 році пан Мікулін балотувався на посаду міського голови м. Ірпінь від політичної партії “Єдиний центр” Віктора Балоги.

Також, цікаво те, що в 2009 році українські ЗМІ облетіла новина, що 9 липня Мікулін Віктор став учасником ДТП, де напідпитку насмерть збив пішохода. Вина, на той час ректора академії СБУ, не була доведена. Проте після цього випадку Віктора Мікуліна було відсторонено з посади ректора Академії, а невдовзі – звільнено.

Крім того, син Віктора Мікуліна являється суддею, який вів справу скандального екс-ректора Мельника. Навзамін позитивному для Мельника рішенню, екс-ректор допомагав Мікуліну Віктору Петровичу з агітацією на мерських перегонах 2010 року в м. Ірпінь.

За інформацією ЗМІ, новий заступник Москаля закінчив школу КГБ.

Читайте також: