Dryft — екранна клавіатура для планшетів, яка автоматично підлаштовується під користувача

Планшети є досить привабливими мобільними пристроями для споживання контенту. Але створювати контент за допомогою планшета, наприклад, вводити текст, не зовсім зручно. Для цих цілей, як правило, використовуються зовнішні клавіатури з інтерфейсом Bluetooth. Виправити дану ситуацію обіцяє Ренді Мардсен (Randy Mardsen) за допомогою екранної клавіатури Dryft.Клавіатура Dryft автоматично підлаштовується під користувача і розміщує клавіші в тих місцях, де розташовані його пальці. Таким чином, клавіатура пристосовується під користувача, а не користувач під клавіатуру. Користувачеві досить лише покласти пальці на дисплей планшета в звичну для сліпого набору позицію. Після цього Dryft налаштує розташування екранних клавіш під положення пальців користувача. Тим самим забезпечується можливість швидкого і точного введення символів.

Також під час роботи клавіатура буде автоматично коригувати розташування екранних клавіш. Для цього використовуються дані сенсора дисплея і акселерометра. Якщо вам вкрай негайно знадобилася юридическая консультация по земельным вопросам, то ви без проблем зробите заявку на своєму планшеті за допомогою екранної клавіатура Dryft, швидко і зручно.

Клавіатура Dryft призначена для застосування на планшетах з діагоналлю дисплея 10 дюймів. За запевненням розробника, тренований сліпому методу набору користувач зможе вводити за допомогою нової екранної клавіатури до 80 слів на хвилину.

Реліз Dryft повинен відбутися наступного року. В даний час ведуться переговори з виробниками мобільних пристроїв щодо ліцензування цього рішення для платформ Windows Phone, Android і iOS. Крім того, розробники зможуть інтегрувати Dryft в свої додатки за допомогою SDK.