Село у Карпатах погрожує народним обранцям!

Через критичну ситуацію на ділянці дороги, що сполучає Мукачево та село Нове Давидково.

Людей годують обіцянками більше трьох років, а шлях не бачив капремонту більше десяти. Про це жителі сповістили на другому пленарному засіданні сесії Мукачівської райради.

На друге пленарне засідання сесії Мукачівської районної ради було винесено всього сім питань. Першим затвердили надання допомоги військовим, що перебувають у зоні АТО, та їхнім сім’ям. Далі розглядали два звернення депутатів районної ради до відповідних органів щодо встановлення меж села Ключарки.Далі було оголошено про створення комітету зі  сприяння військовим,  що перебувають в зоні АТО та їхнім сім’ям.

На пленарне засідання сесії також прийшли активісти села Нове Давидково, яким надали слово наприкінці сесії. Про  критичну ситуацію на ділянці дороги що сполучає Мукачево та село Нове Давидково у районній раді знають і сподіваються на швидке вирішення цього питання. Депутати вирішили сесію не закривати, а завершити тільки друге пленарне засідання, щоб в разі надходження коштів мати змогу  зібратись знову і їх розподілити.

Джерело