Губаль просить Київ дозволити відправляти конфіскат у зону АТО

Голова ОДА Василь Губаль звертається в Київ з пропозицією про те, аби дозволити відправлення “конфіскату” із закарпатських складів в зону АТО.
Ініціювати зміни до нормативних документів, які регулюють порядок поводження із конфіскованими товарами, з тим, аби корисні для АТО речі можна було відправляти на фронт – з таким проханням звертається голова Закарпатської ОДА Василь Губаль до народних депутатів України від Закарпаття.

Мова передовсім про машини – десятки конфіскованих автівок роками стоять на складах і псуються. “Під час спілкування з нашими учасниками АТО неодноразово чую нарікання саме на брак мобільності: хлопці кажуть, що дуже треба автомобілі. Порядок використання конфіскованих машин регулюють відповідні нормативні акти, й я прошу наших представників у Верховній Раді ініціювати внесення змін у ці документи з тим, аби ми могли надати автомобілі в зону АТО, де вони дійсно потрібні” – зазначає Василь Губаль.

Чиновник сподівається закарпатським нардепам вдасться втілити цю ініціативу й у документи, які регулюють поводження з “конфіскатом”, який можна використовувати в зоні АТО, будуть внесуть зміни, що тимчасово дозволять відправляти цей ресурс на фронт, де він аж ніяк не буде зайвим, –прес-служба Закарпатської ОДА.

Джерело