Україна та Грузія перші напали на Росію – російські ЗМІ

Ведучий програми «Однако» на російському «Першому» телеканалі Михайло Леонтьєв стверджує, що Україна та Грузія першими напали на Росію.

«9-й канал» ізраїльського телебачення поспілкувався з ведучим програми «Однако» на російському «Першому» телеканалі Михайлом Леонтьєвим, повідомляє Радіо Свобода.

Вступом до такого інтерв’ю була інформація про те, що останнім часом все більше розмов, у тому числі і на російському телебаченні, про воєнний сценарій.

«Ви ж ізраїльський журналіст? Ви дійсно можете при здоровому глузді і в добрій пам’яті говорити про те, що Росія анексувала Крим і в Україні діють якісь сепаратисти? Не існує російських сепаратистів… На нас практично напали» – заявив Леонтьєв.

За його словами, ця операція була спланована США, оскільки «вони хочуть почати нову Холодну війну з Росією та шукають для цього «нових супротивників».

Крім того, Леонтьєв згадав про катастрофу «Боїнга» над Донбасом та сказав, що версія про збиття літака сепаратистами є пропагандою.

На це журналіст ізраїльського телеканалу зауважив, що пропаганда – це історії російського «Першого каналу» про розп’ятого хлопчика.

Джерело