Російські війська попри домовленості досі не залишили Херсонщину

Росіяни відвели техніку, проте остаточно військові не залишили українські селища, повідомили у Держприкордонслужбі.

Попри домовленість силовиків Росії та України про відведення російських військ з трьох ділянок Херсонської області до 18:00 9 грудня, солдати так і не залишили зайняті території. Про це повідомив речник Державної прикордонної служби Олег Слободян.

“Частина російських військ була відведена – техніка. Вживаються заходи, щоб в межах домовленостей спонукати російську сторону до остаточного відходу військ. Вчора вони так і не відійшли. На блокпосту у селі Стрілкове російські вояки залишились” – заявив пан Слободян.

За його словами, українська газорозподільча станція та бурові вишки біля села Стрілкове ще перебувають під контролем росіян.

“Були гарантії з російського боку, що їхні сили будуть відведені до 18:00 9 грудня. Будемо чекати, що сьогодні домовленості будуть виконані”, – додав речник служби.

Як відомо, 9 грудня голова Державної прикордонної служби Віктор Назаренко повідомив, що із російською стороноюдосягнута домовленість про відведення військ з тимчасово окупованих частин Херсонської області: півострова Ад (Чаплинський район), Чонгар (Генічеський район), а також села Стрілкове на Арабатській стрілці.

Джерело