2008 пожеж: закарпатські рятувальники підсумували рік роботи

Впродовж трьох днів 28-30 грудня, закарпатські рятувальники підводили підсумки роботи за грудень 2020 року. В ході робочих нарад, під головуванням начальника Управління ДСНС України у Закарпатській області підполковника служби цивільного захисту Мирослава Щербея, йшлося про досягнення, статистику, стан реагування на надзвичайні події та ситуації в області, що виникали за звітний період; а також заходи, спрямовані на покращення виконання завдань за призначенням, – повідомляє dsns.gov.ua

Так, у грудні закарпатські вогнеборці 118 разів виїжджали на гасіння пожеж, під час яких загинуло двоє людей та ще троє громадян травмувалося.

Щоправда, спостерігається позитивна тенденція щодо зменшення кількості пожеж у порівнянні з минулим роком майже на 30 відсотків. Так, з початку 2020 в регіоні сталося 2008 пожеж, тоді як за аналогічний період 2019 їх було 2788. Особлива увага присутніх акцентувалася на вжитті дієвих заходів щодо попередження загибелі й травмування людей на пожежах взимку, а також наголошувалося на постійній готовності сил та засобів пожежно-рятувальних підрозділів області до дій за призначенням. Попереду зимові свята, а для рятувальників – це час, коли вони працюють у режимі підвищеної готовності. Тож наразі, як і завжди, серед пріоритетних завдань залишаються: готовність пожежної техніки до роботи в складних зимових умовах, готовність пунктів обігріву до прийому громадян і постійний контроль за станом проїзду автошляхами державного й міжнародного значення.

Відправ другу:
Залишіть коментар