20 тисяч закарпатських ромів забезпечили гігієнічними наборами та бачками для вмивання та миття рук (ФОТО)

Сім’ї ромів в Україні виявилися особливо вразливими перед пандемією COVID19 через обмежений доступ до засобів гігієни, чистої води, електрики, а також унаслідок високого рівня бідності.

У 2020 році Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та благодійна організація NEEKA Ukraine забезпечили 20 тисяч осіб у 32 поселеннях ромів у Закарпатській області гігієнічними наборами та встановили у дворах пластикові бачки для вмивання та миття рук.

Одним із найважливіших компонентів проєкту була велика роз’яснювальна кампанія з інформування мешканців ромських поселень про COVID-19 та профілактику захворювання. ЮНІСЕФ та партнери поширювали буклети і розвішували плакати, проводили інтерактивні заходи для дітей і дорослих, на яких у простій та цікавій формі розповідали, як захистити себе й оточення від загроз пандемії.

«Найбільше нашим дітям сподобалося співати пісню під час миття рук. Волонтери навчили їх слів угорської пісеньки, яка як раз триває 60 секунд», — розповідає староста ромської громади Йосиф Папп. Читайте історію мешканців ромського поселення Холмок на сайті.

Проєкт реалізовано за фінансової підтримки американського народу, наданої у рамках проекту Агентства США з міжнародного розвитку USAID Ukraine – USAID Україна.

Відправ другу:
Залишіть коментар