20 липня в Ужгороді прощатимуться із Владикою Міланом Шашіком (ВІДЕО)


На Закарпатті попрощаються з єпископом Мукачівської греко-католицької єпархії Міланом Шашіком. Про це повідомляє Уж-Інформ.

У неділю, 19 липня, у семінарійному храмі Блаженного Теодора при Ужгородській Богословській Академії о 17:00 відбудеться Божественна Літургія, Архієрейський похорон та чаювання. А уже у понеділок, 20 липня, із 10:00 в Ужгородському Хрестовоздвиженському кафедральному соборі триватиме Божественна літургія та поховання у крипті собору.

Серце Владики Мілана зупинилося на 68-му році життя. Причиною смерті став відірваний тромб. Трапилося це увечері 14 липня і стало великим потрясінням для закарпатців. Єпископ-помічник Ніл Лущак зазначив: Владика Мілан напередодні свого відходу у засвіти щось передчував. Перед пандемією склав заповіт, а в день смерті попросив уділити Таїнство Єлеопомазання.

Мілан Шашік без перебільшень був одним із лідерів громадської думки на Закарпатті. У розвиток краю та збереження культурної спадщини вклав чимало сил. Мав широкі знання, володів шістьма мовами. Закарпаття сприймав як рідну домівку і щиро вболівав за Україну…

Відправ другу:
Залишіть коментар