20 квартир від держави отримали поліцейські в Ужгороді

Сьогодні, 4 січня, Закарпаття з робочим візитом відвідав Голова Національної поліції України, повідомляють на сайті Національної поліції.

Ігор Клименко привітав поліцейських з новорічно-різдвяними святами та вручив ключі від 20 квартир в одній із новобудов Ужгорода. На заході також були присутні голова Закарпатської ОДА Віктор Микита, голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко та Ужгородський міський голова Богдан Андріїв.

«На сьогоднішній день 74 працівники поліції Закарпаття стоять на квартирній черзі. Цей будинок дасть можливість зменшити кількість тих, хто очікує на своє житло. Я бажаю кожному, хто зараз отримає ключі від довгоочікуваних квартир, перед Різдвом, отримати той сімейний затишок, мотивацію до служби в поліції і до професійного розвитку», – зазначив Ігор Клименко.

Нагадаємо: забезпечення житлом працівників поліції та рятувальників відбувається в рамках програми фінансового лізингу, запровадженої Міністерством внутрішніх справ України. Першочерговість та перевага в отриманні одно- та двокімнатних квартир надавалася саме поліцейським пільгових категорій. Ідеться про сім’ї учасників АТО/ООС, багатодітні сім’ї поліцейських; сім’ї, в яких виховуються діти з обмеженими можливостями; одиноких матерів.

Також глава відомства оглянув оновлену базу роти поліції особливого призначення: тут облаштовано територію та приміщення бази, тод відтепер бійці мають змогу удосконалювати свої вміння та навички у відповідних для навчання та тренування умовах.

Відправ другу:
Залишіть коментар