19-річного закарпатця ув'язнили на 4 роки за крадіжки

Вчинив шість крадіжок на території Берегівського району: місцевого мешканця засуджено до 4 років ув’язнення, інформують на сторінці Закарпатської обласної прокуратури.

За доводами прокуратури на Берегівщині 19-річного мешканця району засуджено до позбавлення волі за повторні крадіжки, вчинені за попередньою змовою групою осіб, і поєднані з проникненням у житло чи інше приміщення (ч.ч. 2, 3 ст. 185 КК України).

Як повідомив прокурор Виноградівського відділу Берегівської окружної прокуратури Ярослав Бігорі, слідством встановлена причетність закарпатця до шести крадіжок на території Берегівського району, більшість з яких скоєно у Виноградові. Обвинувачений проникав до помешкань місцевих мешканців, підсобних приміщень тощо. Серед викраденого майна – електроінструменти, мобільні телефони, телевізор, дитячий мотоцикл та навіть мідне погруддя. Двічі до протиправної діяльності зловмисник залучав спільників, яких також засуджено.

Як зізнався сам юнак у судовому засіданні, злочини скоїв через відсутність постійного заробітку. Частину майна встиг продати знайомим, однак завдяки правоохоронцям усі речі повернули їх законним власникам.

До цього закарпатця двічі засуджено за крадіжки з визначенням іспитового строку, в період якого він і вчинив нові правопорушення. За остаточним вироком суду, вступ якого в законну силу очікується, йому призначено покарання у виді 4 років позбавлення волі.

Відправ другу:
Залишіть коментар