В реєстрі вакцинації відсутні дані про вакцинацію одного з жителів Ужгорода

Житель Ужгорода Томаш Деяк вже майже 10 днів після проходження повного циклу вакцинації від COVID-19 не може отримати міжнародний сертифікат про вакцинацію: даних про його щеплення немає в реєстрі. Чоловік звертався вже і до сімейного лікаря, і в Центр вакцинації, де разом з родиною отримував щеплення, і на урядову гарячу лініію. Поки що – безрезультатно, інформує Zaholovok.com.ua.

«Ми з родиною вакцинувались у ПАДІЮНі, в центрі вакцинації двічі. 20-го червня і 18 липня. Станом на 27 липня інформації у реєстрі про мою вакцинацію у немає. Це я був у сімейного лікаря, щоб отримати сертифікат», – написав Томаш Деяк у Facebook.

Також чоловік додав, що вже звертався і в Центр вакцинації, що знаходиться в Ужгороді у ПАДІЮНі. Там його направили до чергового, якого на місці не було. «…лише черговий Падіюну люб’язно дав єдиний телефон – телефон центру вакцинації у міській поліклініці на БАМі, де мені люб’язно сказали що такої інформації у них нема і мені треба звертатись до головного лікаря який, може, надасть мені її, а може і ні…», – розповідає Томаш Деяк.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано один коментар.