17-річний юнак із Закарпаття потребує допомоги

Кость Олександр, якому зараз 17 років, вже пережив стільки, як дехто за все життя,передає М-Студіо.

У 3 роки залишився без мами, разом із своїми старшими двома сестрами і братами. Батько покинув сім’ю ще раніше. Мама, поки була жива, одна виховувала їх чотирьох. Довго хворіла. Не пережила… 3 роки тому помер і батько.

Старша сестра стала для Саші опікуном , оскільки їй на той час вже виповнилося 18 років. Діти довгий час жили одні у батьківській квартирі, разом долали труднощі. Часто не вистачало навіть на хліб. У старшої сестри зараз вже своїх двоє хлопчиків – 8 і 6 років. У меншого з них виявили менінгіт, в голівці встановили шунт через гідроцефалію.

Зараз старшим сестрам 23 і 26 років (одна з них є опікуном), і брату 25 років. Нажаль, ніхто з них не зміг ніякої професії здобути. Брат на тимчасових роботах заробляє на життя. У молодшої сестри вже теж дитинка.

У січні Сашко попав у лікарню з сильними болями в животі. Було виявлено гостру кишкову непрохідність.

З того часу хлопець пережив 4 операції. Після того, як його організм укріпиться, буде ще одна. На лікування на один день для Сашка потрібно 2000 грн, це – ліки, калоприймачі, харчування у вигляді сумішей, памперси в т.д.

Саша до хвороби навчався на 2 курсі мукачівського Вищого професійного училища №3, за професією верстатник широкого профілю.

Вже й здобув 2 розряд оператора верстатних робіт з програмним керуванням. Вміє виточувати деталі.

Коли вилікується, дуже мріє про велосипед. Але зараз мова йде про порятунок його життя, підтримати фінансово юнака нікому, тому для збору допомоги для Сашка директор Благодійної Католицької Організації “Санкта Єлізабета” Гайлік Катерина Гаврилівна відкрила картку, на яку можна перерахувати для нього будь-яку посильну суму коштів.

Приват Банк 4731219124724976 Гайлік Катерина Гаврилівна

Відправ другу:
Залишіть коментар