15 людей писали Радіодиктант національної єдності в обласній бібліотеці в Ужгороді

15 людей писали 9 листопада Радіодиктант національної єдності в обласній бібліотеці ім. Потушняка в Ужгороді. За словами працівниці Євгенії Напуди, їхній заклад щороку долучається до цього. Також вони запрошують охочих, розповідає Суспільне.

Почався диктант о 10:30 і тривав 20 хвилин. Уперше радіодиктант відбувся 24 травня 2000 року. За словами працівниці бібліотеки Євгенії Напуди, спочатку писали у їхньому закладі лише працівники.

“Далі ми почали запрошувати наших користувачів і будь-кого хто хоче разом із нами доєднатися до цієї чудової акції. Бували такі роки, до пандемії, коли у нас писали диктант і до 50 людей. Це без бібліотекарів. Можна надіслати свій диктант організаторам цієї акції вони власноруч перевірять на помилки. Ну, а ми, зазвичай, шукаємо текст в Інтернеті й звіряємося з ним”, — розповіла Євгенія Напуда.

Це 21-й такий радіодиктант. Його організовують до Дня української писемності та мови. Автором тексту цьогоріч є письменник Юрій Андрухович. Він і читав його у прямому ефірі UA:Першого. Надіслати роботи можна протягом доби в електронному вигляді на пошту rd@ukr.radio. Паперові варіанти приймають поштою у Києві на вул. Хрещатик, 26. Текст оприлюднять на сайті “Українського радіо” 11 листопада об 11 годині. За диктанти, написані без помилок, учасники отримають подарунки.

Відправ другу:
Залишіть коментар