12 шкільних автобусів закупили для гірських та сільських громад Закарпаття

12 шкільних автобусів закупили для гірських та сільських громад Закарпаття. Про це 1 жовтня Суспільному розказала директорка департаменту освіти Закарпатської ОДА Мар’яна Марусинець.

За її словами, на закупку витратили понад 23 мільйони гривень. З них майже 21 мільйон — субвенція із держбюджету та ще майже 2 з половиною – з бюджетів громад, які мали співфінансувати закупку.

Ми вже маємо 237 автобусів для Закарпаття. Це досить хороша цифра, але вона дуже мінімізована, тому що в нас 604 школи. Наша область специфічна. Дуже багато сільських шкіл, гірських шкіл, які потребують саме ці автобуси. Тому сьогодні ми більше звертали увагу на те, щоб гірські й сільські території отримали ці автобуси. Доглядають за автобусом і всі обслуговуючі заходи здійснюватиме школа, яка отримала цей автобус і, звісно, засновник, який є, тобто територіальна громада”, — розповіла Мар’яна Марусинець.

За її словами, це автобуси українського виробництва. Сьогодні, 1 жовтня, о 15-ій годині їх передадуть представникам шкіл. Цими автобусами будуть довозити учнів та педагогів, які живуть за понад 2 кілометри від школи.

Шкільні автобуси отримають:

– Великоберезнянська громада;

– Великоберезька громада;

– Вільховецька громада;

– Дубівська громада;

– Іршавська громада;

– Неліпинська громада;

– Оноківська громада;

– Перечинська громада;

– Полянська громада;

– Синевирська громада;

– Солотвинська та

– Углянська громади.

Відправ другу:
Залишіть коментар