103 роки: найстарший ужгородець Микола Деревляник відзначив день народження

За сумлінну працю, відповідальне ставлення до справи, вагомий особистий внесок у розвиток області, активну участь у громадському житті краю та з нагоди – Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку оголошено подяку голови облдержадміністрації Деревлянику Миколі Яношовичу, який народився 22 жовтня 1917 році у місті Кобо (Угорщина) у сім’ї залізничника.

Свою трудову діяльність почав 06 березня 1939 року в органах контори Міністерства зв’язку в м.Хуст Закарпатської області. З 05 травня 1951 року працював в Ужгородській об’єднаній конторі Міністерства зв’язку старшим поштовим агентом.

З 20 листопада 1957 року працював на посаді головного касира головної каси Ужгородської об’єднаної контори Міністерства зв’язку.

14 березня 1985 року звільнений у зв’язку з виходом на пенсію. Після виходу на пенсію продовжував працювати, передаючи свій досвід молодшому поколінню.

Голова Закарпатської ОДА Олексій Петров привітав телефоном Миколу Яношовича, через обмеження особисту зустріч перенесли до покращення ситуації із поширенням коронавірусу.

Як зазначає Прозахід,  22 жовтня йому виповнилось 103 роки, його з цими іменинами чомусь не привітали ні міський голова Ужгорода, ні хтось з перших керівників міськради. У них –вибори. Не до того. Керівництво Ужгородського поштамту запросило у колектив. Тепло поздоровили, піднесли квіти й дарунок. Микола Яношович усе своє трудове життя віддав зв’язку, пошті в Хусті, Ужгороді.

Відправ другу:
Залишіть коментар