1000 доларів хабаря за контрабанду цигарок: на Закарпатті затримали прикордонника

Заходи проводились в рамках реалізації матеріалів кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 368 КК України, повідомляють на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України в мережі Фейсбук.

Прикордонника затримали вчора, 1 листопада, у м. Виноградів офіцери відділу внутрішньої та власної безпеки по Мукачівському прикордонному загону ГВВВБ «Захід» спільно з УСР НПУ в Закарпатській області, слідчими П’ятого слідчого відділу (розташованого у м. Ужгород), ТУ ДБР (розташованого у м. Львів), під процесуальним керівництвом Закарпатської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері.

Заходи проводились в рамках реалізації матеріалів кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 368 КК України (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Інспектор відділу прикордонної служби «Дякове», який, діючи з корисливих мотивів, отримав від громадянина України неправомірну вигоду у сумі 1000 доларів США, мав сприяти незаконному переміщенню підакцизних товарів (тютюнових виробів) через українсько-румунський кордон на ділянці відділу «Дякове».

Підозрюваного затримали в порядку ст. 208 КПК України, тривають невідкладні слідчі дії.

Відправ другу:
Залишіть коментар