10 продуктів, які допоможуть зупинити старіння

Зупинити старіння
Рано чи пізно усі жінки розпочинають жорстоку боротьбу зі зморшками. Це можуть бути всілякі антивікові креми або процедури в салонах краси, але починати потрібно не з шкіри, а з того, що ти їси. Ми підготували для тебе список продуктів, які допоможуть запобігти появі зморшок або значно їх зменшити. У цих 10 продуктах міститься величезна кількість антиоксидантів і інших корисних речовин, що запобігають старінню.

1. Вишня, гранат і чорниця

Джерела антиоксидантів, які захищають колаген, що міститься в шкірі від руйнування. Вітамін С, який входить до складу цих продуктів, допомагає шкірі залишатися молодою.

2. Зелений чай

Ще одне джерело антиоксидантів, яке допомагає в регенерації клітин шкіри і належним чином підтримує їх здоров’я.

3. Морква, персики і абрикоси

Це джерело ретинолу, який допомагає у відновленні епітеліальних клітин шкіри. Також до складу цих продуктів входить бета-каротин.

4. Помідори

Це хороше джерело лікопену, ще одного антиоксиданту. Він знижує ушкодження шкіри від сонячних УФ-променів до 30%.

5. Оливки і маслинова олія

Вони містять антиоксиданти і вітамін Е, які борються з вільними радикалами і запобігають зневодненню клітин шкіри.

6. Йогурт і кефір

Ефективні у боротьбі з почервонінням і роздратуванням шкіри. Ці продукти багаті пробіотками. А дослідження показують, що пробіотики мають здатність до зниження запалення і окислювального стресу, який викликає такі проблеми шкіри, як акне, атопічний дерматит, псоріаз і розацеа.

7. Горіхи

Горіхи дуже корисні для твоєї шкіри. Вони містять вітамін Е, який зволожує шкіру і запобігає запаленню, що може допомогти в лікуванні псоріазу, екземи і вугрового висипу.

8. Авокадо

Джерело вітаміну Е, який дуже корисний для шкіри. Авокадо також має високий вміст глутатіона, речовини, яка запобігає старінню, очищає печінку і шкіру і навіть допомагає в лікуванні раку.

9. Риба

Джерело омега-3 жирних кислот, які корисні для серця і шкіри. Здорові жири зволожують шкіру зсередини і зовні захищають її від висихання.

10. Мед

Квітковий мед не лише багатий антиоксидантами, але і вважається антивірусним і протизапальним засобом для шкіри.

Розпочни війну зі зморшок. Вживай ці продукти і ефекту від них буде набагато більше, ніж від суперкремів, які рекламують по телевізору щодня.

Відправ другу:
Залишіть коментар