10 місяців з початку пандемії коронавірусу: чи дотримуються закарпатці карантину (ВІДЕО)

З початку карантину пройшло вже 10 місяців. Здається, цього достатньо щоб страх перед коронавірусів зник?

А от і ні. Тільки зараз люди почали усвідомлювати, що Ковід-19 – не вигадка і є реальна загроза життю, від якої просто нема куди тікати.

Резинові рукавички, антисептик і обов’язково респіратор: без засобів індивідуального захисту П. Наталія з дому ні ногою. Жінка каже, до нових умов життя хоч уже і призвичаїлася, проте страх перед корона вірусом нікуди не зник.

Не нехтує правилами індивідуального захисту і п. Зоя, проте чи допоможе це уберегтися від недуги жінка не впевнена. Каже, багато її знайомих та близьких уже перехворіли. Хтось у легкій формі, комусь доводилося перебувати у стаціонарі. Жінка сподівається, вже весною з’явиться довгоочікувана вакцина і страх перед смертельною недугою зникне. А от дехто вважає, аби зупинити стрімке поширення хвороби потрібно знову ввести жорсткий карантин. Попри все п. Сергій додає, кожна людина окремо несе відповідальність за своє життя. Тож поки люди не усвідомлять реальну небезпеку хвороби, жодні обмеження та нові правила введені державою не допоможуть. Спалах коронавірусу розпочався ще у грудні 2019го з китайського м. Ухань.

Вже у лютому 2020 небезпечна хвороба перетнула кордон нашої країни. Згідно з даними МОЗ, за весь час пандемії в Україні на COVID-19 захворіли майже 500 тисяч осіб, з них близько 215 тисяч людей недугу побороли, та майже 9 тисяч хворих померло. Небезпечний вірус продовжує атакувати, щодня медики виявляють по 10 тисяч нових випадків. Чи зможе людство побороти смертельний вірус хоча б наступного року, питання відкрите. Наразі все що залишається кожному з нас – так це берегти себе та своїх рідних. Дотримуватися правил індивідуального захисту і сподіватися, що хвороба омине наш дім.

Відправ другу:
Залишіть коментар