Їжа поспіхом - зайві кілограми

Хто повільно пережовує їжу, їсть менше і не товстішає. Ми, начебто, давно знали цю істину, але якось особливих доказів цьому не спостерігали. Тепер грецькі вчені довели це науково.
Еда
Дослідження підтвердили, що швидкість, з якою ми їмо, впливає на синтез гормонів, які посилають сигнал мозку про те, що ми вже ситі і не хочемо більше споживати їжу.

Тому недарма нам мами з дитячих років говорили їсти повільно, не поспішати і не заковтувати їжу, як голодні вовки. Важливо з дитинства вселити дитині, як важливо ретельно пережовувати їжу, і витрачати час на те, щоб відчути і відчути смак їжі, а не задовольнитися фактом «закидання» чого-небудь в шлунок.

Сучасні дорослі, поставлені напруженими робочими графіками в жорсткі часові рамки, виявляють тенденцію до перекусу «на ходу». Саме тому багато їдять більше, ніж це необхідно, а потім дивуються, чому накопичені кілограми, хоча здавалося б, життя така напружена і вся на бігу.

Тому слід запам’ятати всім, що важливо дати час гормонів, що виробляються в травній системі, – а це мінімум 10 хвилин – на те, щоб вони послали сигнал мозку про те, що організм ситий і йому не потрібно продовжувати поглинати їжу.

Відправ другу:
Залишіть коментар