«Минай» — «ОДЕК»: нічия зі скандальним фіналом

Сьогодні на ужгородському стадіоні «Авангард» відбувся матч п’ятого туру Аматорського чемпіонату України з футболу, в якому закарпатський «Минай» приймав суперників з ФК «ОДЕК» (Рівненщина).

У першому таймі саме гості повели у рахунку – 0:1. Однак, у другому таймі, розуміючи, що на домашньому полі не треба втрачати дуже важливі залікові пункти, гравці «Минаю» стали частіше атакувати і перебувати на половині поля суперника.

Як наслідок, Михайло Кополовець з правого флангу подав кутовий, який реалізував Максим Минайленко – 1:1.

Під кінець другого тайму гра запам’яталась не стільки ігровими епізодами, як скандалами.

Через бійку, яка сталась на футбольному полі, були вилучені двоє гравців «Минаю», один футболіст та головний тренер «ОДЕКа». І ще оде вилучення було у «Минаю» через небезпечне порушення правил. У підсумку, останні хвилини матчу «минайці» догравали увісьмох.

1:1 – і після скандальної нічиєї на «минайців» чекає складний вояж до Чорткова, де гратимуть з місцевим «Кристалом».