Закарпатській митники взяли участь в міжнародній конференції – обговорювали проблеми інтелектуальної власності

Закарпатській митники взяли участь в міжнародній конференції – обговорювали проблеми інтелектуальної власності.

 
Протягом вихідних, з 5 по 7 жовтня 2018 року, в Закарпатській області відбувалась ІІ Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Актуальні проблеми інтелектуальної власності в Україні та Європейському Союзі».

Під час конференції учасники системно обговорили проблеми в окресленій сфері в Україні та ЄС. Науковці та практики мали чудову нагоду обмінятись досвідом та спробувати знайти спільні шляхи подолання сучасних викликів у протидії розповсюдженню контрафактних товарів.

В роботі конференції разом з вітчизняними та закордонними науковцями, практикуючими юристами та представниками бізнесу взяли участь і працівники Закарпатської митниці ДФС.

Заступник начальника Закарпатської митниці ДФС Микола Ясевич, завідувач спеціалізованого сектору Олег Присяжний поділились досвідом митниці у сфері реалізації практичних заходів щодо захисту інтелектуальної власності на кордоні.

Відтак Лілія Дорофеєва, начальник юридичного відділу Закарпатської митниці ДФС кандидат юридичних наук представила доповідь з використання митними органами України міжнародного досвіду у сфері захисту прав інтелектуальної власності.

ДФС у Закарпатськiй областi