Хуст приймав у себе найкращих гонщиків мотокросу західного регіону (ВІДЕО)

Адже тут традиційно пройшов V зональний етап Чемпіонату України з мотокросу та Кубок пам’яті заслуженого майстра спорту СРСР Миколи Січа. Мотоперегони відбулися з ініціативи та сприяння Благодійного фонду Валерія Лунченка та Мирослава Білецького «Ваше майбутнє».

 

До слова, змагання з мотокросу відбулися під патронатом обласного управління молоді та спорту, товариства сприяння обороні України та Закарпатського осередку Федерації мотоциклетного спорту України. А також за підтримки Хустської міської ради та міського управління культури, молоді та спорту і численних спонсорів.

Урочисте відкриття змагань супроводжувалося як вітаннями та словами подяки, так нагородженнями всіх причетних до спортивного свята. Після чого на сцені вручили заохочувальні подарунки найменшим спортсменам, класу 50, 65 і 85. Серед них – й одна дівчина, її звати Ніколь, вона з Великого Бичкова і їй – 14.

Власне, мотокрос – це нелегкий та певною мірою небезпечний вид «залізного» спорту, у якому можливості техніки поєднуються з можливостями людини, її витривалістю та сміливістю. З цим погоджуються всі, без винятку, представники команди – господаря «Хуст – екстрім», незалежно від віку.

Насправді це були видовищні змагання, у яких взяло участь 75 гонщиків, досвідчених мотокросменів із Закарпаття, Львова, Івано-Франківщини, Тернополя, Хмельницького тощо.

Аби збити пилюку від швидкісної їзди учасників мотогонки, а відтак й убезпечити хустську трасу від травм на ній, тут час від часу застосовували спеціальну техніку для поливу. Адже погода була сонячна і суха.

У результаті напруженої боротьби у загальнокомандному заліку першою стала команда “Хуст-Екстрім” і вже традиційно кубок за господарями. Однак на всіх учасників мото змагань чекали інші нагороди: кубки, грамоти, медалі та призи.


(для перегляду відео в мобільній версії ukr.net – перейдіть на сайт, клікнувши на заголовок матеріалу)